Prezradil to tvorca pôvodného seriálu.
Teória veľkého tresku patrí k najúspešnejším seriálom moderných televíznych dejín. A keď je niečo tak obľúbené, je jasné, že skôr alebo neskôr sa začne hovoriť o spin-offoch. V prípade Teórie sme sa dočkali prequelu / spin-offu nazvaného Mladý Sheldon. Ten je úspešný a tým pádom vyvstáva otázka (špeciálne potom s ohľadom na to, že Teória veľkého tresku tento rok skončí), či tvorcovia nemajú plány na ďalší spin-off.
Na to odpovedal tvorca Teórie veľkého tresku aj Mladého Sheldona Chuck Lorre:
„Pokiaľ nie je kreatívny dôvod to urobiť – skvelý, skvelý kreatívny dôvod to urobiť – potom by bol jediný dôvod ekonomický a to nie je dostatočne dobrým dôvodom. Je to tvrdá drina. A ak to plánujete robiť, potom to musí byť niečo, čo milujete, musíte do toho byť zapálení. Ak sa iba naháňate za peniazmi, tak to jednoducho nestačí. „
Je pekné vidieť, že niektorým tvorcom nejde len o to, namastiť (si ešte viac) kapsu a žmýkať tému do poslednej kvapky. Teória veľkého tresku bude iste mnohým chýbať (a niektorým zase nie, pretože podľa nich stáli za pozornosť len staršie série), či v blízkej dobe uvidíme podobne úspešný seriál, to ukáže až čas.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.