Jedna z prvých marvelovských minisérii, ktoré štúdio uvedie na streamovacej platforme Disney +, bude Falcon & Winter Soldier, ktorá má pojednávať o ďalších dobrodružstiev oboch zmieňovaných. Novo sa dozvedáme, kto novú sériu zrežíruje. Bude to Kari Skogland, ktorá má za sebou epizódy seriálov ako Príbeh služobnice, Živí mŕtvi alebo The Punisher. Zároveň sa tiež dozvedáme, že šesťdielnu minisériu doplnia dve ďalšie postavy z filmov. Už od začiatku bola jasná účasť Falcona (Anthony Mackie) a Winter Soldiera (Sebastian Stan).

Novo ich teraz dopĺňajú Daniel Brühl ako Helmut Zemo, záporák Civil War, a Emily VanCamp, alias Sharon Carter, neter Peggy Carter. Čo presne znamená návrat Zema nevieme. Naposledy sme ho videli, keď bol zadržaný. Predpokladáme teda, že utečie. Návrat Sharon môže naznačovať, že dôležitú úlohu bude hrať CIA, prípadne, že bude mať opäť slovo S.H.I.E.L.D. (Či následná tajná organizácia, ktorú aktuálne vedie Nick Fury).
Sebastian Stan pred časom prehovoril s fanúšikmi na akcii v talianskom Ríme a prezradil, že natáčanie minisérie začne tento rok v októbri. O deji nepovedal nič konkrétne, však naznačil, že je podľa neho na čase, aby sa Bucky pokúsil zapojiť do normálneho života a nebol definovaný len svojou vojenskou službou. Podobne ako u Stevena Rogersa by sme mali vidieť, ako sa pobije s nástrahami modernej doby.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.