Je to pár dní čo sa objavili špekulácie o tom, že by Disney mohol úspešnú postavu Deadpool (Ryan Reynolds) predstaviť v rámci MCU v treťom Spider-Manovi, ktorý bude nasledovať po tohtoročnom Far From Home. Táto varianta údajne bola jednou z troch, a aj keď vzhľadom k eRkovému štýlu Deadpoola nepôsobila zas tak pravdepodobne, mala nespochybniteľný základ v komiksoch. Nakoniec to však vyzerá, že išlo skutočne len o zákulisný cvrkot, z ktorého nakoniec nič nebude. Ale kto vie, možno by sme sa mohli dočkať inej varianty.
Jeden z insiderov, Roger Wardell, ktorého tweety majú pomerne slušnú úspešnosť, účasť Deadpoola v treťom Spider-Manovi vyvracia. Podľa jeho slov bude postava oddelená od širšieho sveta, podobne ako boli jeho dva sólové filmy do značnej miery oddelené od hlavnej línie X-Men filmov štúdia Fox.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt spiderman and venom

To však nie je všetko. Podľa Wärdell sa štúdio Sony snaží pretlačiť do tretieho filmu postavu Venoma (Tom Hardy), ktorú sme po prvýkrát videli v minulom kasovom trháku. Sony si pôvodne zmyslel, že vytvorí svoj vlastný svet s postavami okolo Spider-Mana bez Spider-Mana. Z veľkých plánov zatiaľ žije len chystaný Morbius, o ďalších projektoch sa buď len neoficiálne šušká (Kraven) alebo sú odložené na neurčito (Silver & Black). Jedným z dôvodov, prečo mal Venom prístupnosť PG-13, malo navyše byť práve jeho možné predstavenie v MCU.
Samozrejme je tu otázka, či by Marvel chcel mať čokoľvek spoločné s filmom, ktorý u kritikov vôbec neuspel, štýlom bol úplne odlišný a nad ktorým nemá kontrolu. Lenže je tu stále ešte dohoda medzi Marvel a Sony, na základe ktorej Marvel smie dohliadať na výrobu filmov so Spider-Manom ​​a vkladať Petera Parkera do svojich tímových filmov. A Sony by sa teoreticky mohlo začať vyhrážať, že dohodu ukončí, ak Marvel nezapracuje Venoma do svojho sveta.
Zatiaľ sa samozrejme pohybujeme v ríši špekulácií a zákulisných klebiet a nejde vylúčiť, že aj keby všetky vyššie uvedené zvesti boli pravdivé, tak ako ich stačí ktokoľvek realizovať, bude už vývoj dávno niekde inde.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.