Konkrétne sa jedná o spin-off, ktorý bol zverený Bryanovi Cogmanovi, súčasnému produkčnému a scenáristovi, ktorý okrem iného napísal scenár k prvej epizóde ôsmej série Winterfell a ku druhej epizóde A Knight of the Seven Kingdoms.
Vo vyjadrení pre magazín Hollywood Reporter Cogrman potvrdil, že nielenže je jeho plánovaný spin-off „mŕtvy“, ale taktiež, že jeho účasť vo svete Západozemí skončila raz a navždy.

„Rozhodne odchádzam. S Georgom som pripravoval nový seriál. George pracoval s hromadou scenáristov, vrátane Jane Goldmanová, a práve jej seriál sa blíži do finále (pilotná epizóda). S mojím prequelom sa ale nič nedeje a nič sa diať nebude. HBO sa rozhodlo ísť inou cestou. Teraz pracujem pre Amazon a pomáham im s ich seriálmi. Takže to je moje zbohom. So Západozemím som skončil. Je to nádherne horkosladké. To je dôvod, prečo pre mňa bola táto epizóda (A Knight of the Seven Kingdoms) tak dôležitá. Bola to rozlúčka a napísanie ľúbostného listu všetkým postavám a hercom.“

Pre fanúšikov to nie je určite dobrá správa a všetci sú určite zvedaví, ako to dopadne s ďalšími seriálmi zo sveta Západozeme, ktorých prípravy HBO oznámilo už skôr.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.