Taron Egerton už sa teší, až si v pokračovaní špionážnej série vydýchne po emocionálne náročnej úlohe Eltona Johna v snímke Rocketman.
Režisér Matthew Vaughn propaguje Rocketmana, na ktorom sa podieľal ako producent. Reč prišla aj na jeho sériu Kingsman. Aktuálne sa natáča prequel, ktorý po odklade premiéry bude uvedený vo februári budúceho roka. Akonáhle Vaughn dokončí snímku, v ktorom by nám mal predstaviť vznik celej špionážnej organizácie, chce sa pustiť do regulérneho Kingsmana 3. Ten má podľa režiséra uzavrieť príbeh Eggsyho a Harryho, s ktorými sme sa zoznámili v prvom filme.

 

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt kingsman

 

Eggs (Taron Egerton) vtedy bol gaumer z ulice a Harry (Colin Firth) špeciálnym agentom britskej tajnej služby zvanej Kingsman. Kvôli priateľstvu s Eggsyho zosnulým otcom sa Harry mladíka ujme a po vzore Pygmalionu z neho vychová človeka na úrovni. Alebo skôr agenta na úrovni.
Snímka vychádza z komiksovj predlohy Marka Millara (The Ultimates, Kick-Ass) a je poctou starým bondovkám. V prvom pokračovaní sa svet Kingsmana výrazne rozšíril, keď sme stretli tiež americkú službu Statesman. V minulosti tvorcovia hovorili o tom, že by radi rozbehli celý previazaný svet filmov a seriálov. Akurát príbeh ústredia dvojky, ako už bolo povedané, sa chýli ku koncu. Egerton sa už na nakrúcanie podľa Vaughna strašne teší, pretože hrať Eggsyho je podstatne menej emocionálne náročné, než hrať Eltona Johna.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.