Štvrtá séria Legends of Tomorrow skončila, ale vieme, že sa dočkáme piatej. Čo je určite dobre, pretože z pôvodne vcelku priemerného komiksového divadla sa vykľula šialenosť, ktorú proste musíte milovať.
Očakáva sa, že sa piata séria až objaví po zimnej pauze, ale už teraz jeden z tvorcov, producent Phil Klemmer naznačil, aké majú so seriálom plány:
„Dali sme vedieť, že je na palube Waverider každý vítaný, pretože je to miesto, kde ľudia dostávajú druhú šancu. Ale myslím, že v budúcej sérii sa budeme venovať niektorým historickým sr*čkám, ktoré si druhú šancu nezaslúžia a to pravdepodobne bude pre legendy niečo, čo pre nich nebude ľahké prijať. Možno ich napadne napríklad to, že Džingischán bol len zle pochopený, pretože všetko, čo chcel, bol jednoducho poník k narodeninám. „
Práve to, že by sme mohli obávaného vojvodcu Džingischána v budúcnosti vidieť, bolo naznačené v štvrtej sérii. Okrem neho budú zrejme predstavení napríklad Caligula, Stalin, Rasputin, Lizzie Borden alebo Charles Manson. A to neboli zrovna veľkí sympaťáci.
Avšak je jasné, že v legendách budú títo neblaho vychýrené osoby okorenené štipkou humoru a nadhľadu. Na ich príchod si však ešte počkáme, ako bolo naznačené, predpokladá sa štart na začiatku budúceho roka.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.