Stane sa tak niečo podobné ako keď Marvel vytvoril Marvel studios aby vytváralo filmy na motívy ich komiksov. Dúfam teda, že keď budú mať všetko pod svojimi krídlami tak všetko dopadne dobre. Bude sa jednať nielen o filmy, ale aj TV seriály. Dúfam teda, že sa dočkáme hlavne vo filme skvelých hier ako je The Last of Us, Uncharted a tiež hlavne God of War. Ďalej v TV seriáli by som rád videl napríklad Killzone alebo Ratcheta a Clanka.
„Máme z posledných 25 rokov veľké skúsenosti, a je to 25 rokov skvelých hier, príbehov a značiek. Cítime, že je teraz čas pozrieť sa na ďalšie mediálne príležitosti naprieč filmami, streamovacími službami a televíziou. Namiesto udeľovania licencií cítime, že je lepšie pre nás tieto produkty priamo vyrábať pre seba, pretože sme so značkami dobre oboznámení, ale tiež vieme, aké značky naša komunita miluje, „hovorí Asad Qizilbash. „V posledných dvoch rokoch sme strávili čas, aby sme pochopili filmový priemysel, hovorili so scenáristami, režisérmi i producentmi, medzi ktorými bol aj Lorenzo di Bonaventura a Kevin Feige. Pozerali sme sa, čo Marvel urobil so svojím komiksovým svetom. Bolo by skvelé ísť podobnou cestou, určite z toho budeme čerpať inšpiráciu, „dodáva s tým, že Hollywood sa v posledných rokoch zmenil, čo je ideálny okamih pre založené nového štúdia.
„V minulosti sme videli u starších adaptácii hier, že scenárista alebo režisér svetu hier nerozumel,“ dodáva Shawn Layden, ktorý by sa chcel zlej adaptácii vyvarovať. Studio PlayStation Productions bude obsah vytvárať v spolupráci so Sony Studios, ktorý bude spĺňať vopred stanovenú kvalitu. „Nemusíme ponáhľať s produktmi na trh. Nemáme zoznam tovaru s tým, že musia byť dokončené v tom alebo onom roku. Sony boli veľmi ústretoví k našim ambíciám v tejto oblasti, „hovorí Layden s tým, že PlayStation Productions je projekt, do ktorého sa hneď zamiloval.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.