Vyzerá to, že tentoraz to CW skúsi trošku vážnejšie.
Stanica CW slávi slušný úspech so seriálmi inšpirovanými DC komiksami, takže asi nikoho nezaskočí, že nedávno schválila vznik nového a to Batwoman.

Tú už fanúšikovia poznajú, bola k videniu v zatiaľ poslednom crossoveri Arrow, Flash a Supergirl, kde ju stvárnila Ruby Rose, ktorá si rolu zopakuje.
Samozrejme je otázkou, či dokáže utiahnuť celý seriál na svojich pleciach, predsa len je rozdiel objaviť sa v jednej crossoverovej epizóde a v kompletnej sérii. Avšak, zdá sa, že by s tým nemala mať problém. Aktuálne je k dispozícii first look, ktorý je pomerne dlhý a tým pádom stačí na to, aby ste si dokázali urobiť slušný obraz o tom, či je Ruby Rose tá pravá.
A zdá sa, že áno. Má zvláštny typ charizmy, netradižnú vizáž, nie je to žiadna bábika, ale pomerne ostrá herečka, ktorej postava Batwoman sedí, hoci by niekedy mohla ubrať na snahe tváriť sa, čo nejdrsněji.
Sympatickým prekvapením je, že seriál vyzerá pomerne temne. Samozrejme nemožno očakávať hektolitre krvi a podobné maškrty, však, v porovnaní s Flashom, Supergirl alebo Legends of Tomorrow pôsobí seriál o niečo pochmurnejšie, je na úrovni drsnejších epizód Arrow.
Dosť rázne sú aj súboje, zdá sa však, že sa zvukári trošku odtrhli z reťaze a efekty úderov pripomínajú to, čo je možné počuť v starých akčných filmoch z Hongkongu.
Dojem je ale celkovo pozitívnya Batwoman zatiaľ vyzerá nádejne. Seriál odštartuje na jeseň, vysielaný bude v nedeľu. Presný dátum zatiaľ oznámený nebol.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.