Fanúšikovia Revana by teraz mali zbystriť, pretože scenár k prvému dielu je trilógie vraj skoro hotový. Ide o už tretí nový chysatný filmový projekt zo sveta Hviezdnych vojen
V decembri uvidíme uzavretie príbehu Skywalker, ktoré prinesie deviata Epizóda ságy Hviezdnych vojen. Späť do galaxie by sme sa mali v kinách pozrieť až v roku 2022. Presne sa nevie, o čom budúci Star Wars bude, ale píšu ho scenáristi seriálu Hry o tróny a v hre je stále trilógia režiséra Posledného z Jediov Riana Johnsona.
Ako nová posila Lucasfilmu bola odhalená Laeta Kalogridis, ktorá stojí za scenárom k hranej verzii Ality alebo cyberpunkového seriálu Altered Carbon. Kalogridis bola vraj najatá už na jar minulého roka a šepká sa, že by sa nemala pravdepodobne podieľať ani na jednom z vyššie spomínaných projektov. Namiesto toho údajne dopisuje scenár k prvej dielu ďalšej trilógie a tá má byť zasadená do obdobia Knights of the Old Republic. Jedna z najlepších RPG videohier sa odohráva tisíce rokov pred Skrytov hrozbou, kedy Stará republika pod nátlakom Sithov zažíva ťažké časy. Zhmotnenie príbehu z Kotoru pred filmovými kamerami by určite urobilo nejednému fanúšikovi Star Wars radosť. Uvidí sa, či sa stane skutočnosťou.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.