Naznačili to Richard Dean Anderson a Amanda Tapping.
Zo všetkých projektov z univerza Stargate je seriál Stargate SG-1 tým, ktorý má asi najoddanejší fanúšikovskú základňu. Čas od času sa tak objavujú špekulácie o tom, že by mohlo byť SG-1 nejakým spôsobom oživené.
Väčšinou ide ale skôr o zbožné priania, než realitu. Avšak, podľa vyjadrenia dvoch hlavných hviezd seriálu, Amandy Tapping a Richarda Deana Andersona, sa zdá, že by sa predsa len mohlo niečo chystať.
Obaja herci prehovorili na Wales Comic Conu, kde Amanda dala vedieť:
„Viem s určitosťou, že zo strany MGM je tu záujem pokúsiť sa oživiť nejakým spôsobom túto značku. A viem, že kvôli tomu oslovili Brada (tvorca série Brad Wright). Určite to nie je čiernobiele. Myslím si, že by bolo skvelé sa k tomu vrátiť, aj keby išlo o sériu filmov, napríklad každotýždenná alebo minisérii. aj to je možné. Určite je to pravdepodobnejšie teraz, ako pred piatimi rokmi. „


Je pravda, že dnes je oživovanie obľúbených seriálov v kurze. A zdá sa, že to s Hviezdou bránou vyzerá nádejne. V to, že to vyjde dúfa aj Richard Dean Anderson:
„Ak sa pýtate mňa, tak mojou reakciou je, ‚Bože, dúfam, že áno.‘ Pretože práca na Stargate je veľmi dynamická a kreatívna. Viete, mali sme slobodu, ktorú som u iných projektov nezažil. „
Nič ešte nie je vytesané do kameňa, ale je je očividné, že sa o vzkriesenie Stargate SG-1 uvažuje. Ťažko ale povedať, či to nakoniec vyjde a ak áno, je otázkou, či bude mať pokračovanie rovnaké čaro, ako pôvodný seriál.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.