Modrý ježko sa divákom nepáči, takže sa ho tvorcovia rozhodli prerobiť. Sľúbil to sám režisér.

Pred pár dňami sa svetu predstavil nevalný trailer na Sonica a rozhnevané reakcie divákov na seba nenechali dlho čakať. Veľká kritika nepodareného vzhľadu modrého ježka sa ako povodeň rozvalil po celom internete a teraz sa na ňu rozhodol reagovať aj režisér Jeff Fowler.
Ten na Twitteri sľubuje, že finálna verzia Sonica bude vyzerať inak, než ako sme ju videli v traileri.

„Ďakujem za podporu aj za kritiku. Chápeme vaše reakcie. Nie ste spokojní so vzhľadom Sonica a chcete, aby sa zmenil. A vaše želanie splníme. Všetci v Paramountu a u Segy sa plne venujú tomu, aby Sonic vyzeral čo najlepšie to pôjde …“
Do premiéry síce zostáva ešte pol roka, takže by sa mohlo zdať, že nie je kam ponáhľať, avšak štúdio potrebuje na ďalšie propagačné účely Sonica v plnohodnotnej a funkčnej podobe, aby mohla marketingová kampaň vypuknúť naplno, takže úpravy naozaj nemožno odkladať.
Celé oznámenie dáva fanúšikom aspoň čiastočnú nádej na zlepšenie a Sonic by možno mohol vyzerať vernejšie svojej pôvodnej predlohe, ako si veľa ľudí praje. Avšak ťažko súdiť, aké veľké zmeny vzhľadu nastanú a či redesign príliš neovplyvní celkový rozpočet filmu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.